Basketball Workout Done | Basketbalové tričko

Tričko na basketbal | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 69/XL 69/XXL 69/M 69/L 69/XS 69/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90
Kategória: Vodereaktívne
Basketball Workout Done | Basketbalové tričko
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Čo by dal Michael Jordan za toto tričko? Kúpil by ho všetkým spoluhráčom, aby ich na konci tréningu mohol kontrolovať, kto sa ako spotil a ako veľmi makal. Lenže v 90-tych rokoch ešte nebola vynájdená vodereaktívna technológia potlače textilu. A dnes tak už máme perfektné tričko na basketbal a basketbalový tréning.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Na foto: Žofia Hruščáková (Hráčka Galatasaray Istanbul a slovenskej ženskej basketbalovej reprezentácie, najlepšia basketbalistka Slovenska za roky 2016 a 2017)

Späť do obchodu