Floorball Workout Done | Florbalové tričko

Tričko pre florbalistov  | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 72/XL 72/XXL 72/M 72/L 72/XS 72/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90
Kategória: Vodereaktívne
Untitled design (10)
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Nepochybne, slovenský florbal zažíva v posledných rokoch boom a tento kolektívny šport s deravou loptičkou hráva na Slovensku stále viac a viac detí. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli vyrobiť tričko na florbal a nie na vodné pólo. Hokejisti síce o vás hovoria, že sa moc nezapotíte – dokážte im však opak s našim tričkom!

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Tričko Floorball Workout Done nosia aj Martin Kubovič (florbalový reprezentant Slovenska)

a Denisa Ferenčíková (najlepšia florbalistka Slovenska za rok 2020) 

Späť do obchodu