Na dnes mám odchytané! | Brankárske tričko

Top tričko pre brankárov | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 60/XL 60/XXL 60/M 60/L 60/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90
Kategória: Vodereaktívne
Na dnes mám odchytané! | Brankárske tričko
Akcia Tip

Tím v tíme. Posledná záchrana pred inkasovaním. Špeciálne osobnosti. Aj to sú brankári a brankárky, bez ktorých by sa nezaobišiel žiadny poriadny kolektív vo futbale, hokeji, či hádzenj. Škoda len, že top tričko pre brankárov neex.... Iba žeby áno a my máme tričko pre všetkých brankárov a brankárky, ktorí sú po tréningu po všetkých chytených strelách poriadne spotení.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: heather grey

IDEÁLNE ŠPORTY: futbal, hokej, florbal, hokejbal, pozemný hokej, hádzaná, metlobal

Späť do obchodu