Handball Workout Done | Hádzanárske tričko

Top tričko na hádzanú | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 66/XL 66/XXL 66/XS 66/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90
Kategória: Vodereaktívne
Untitled design (12)
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Siedmi statoční proti ďalším siedmym statočným. Jeden z najrýchlejších kolektívnych športov vôbec, ktorý by sa nezaobišiel bez poriadnej fyzickej pripravenosti. Aj preto je väčšinou hádzaná a hádzanársky tréning poriadna drina a makačka, pri ktorej sa na konci tréningu žmýkajú tričká. Originálne tričko pre hádzanárov a hádzanárky.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Tričko Handball Workout Done nosia aj Marián Žernovič (FTC Budapest, najlepší hádzanár Slovenska za rok 2019, na foto vyššie)

Dávid Mišových (Slovan Modra, juniorský reprezentant Slovenska) 

Späť do obchodu