Na dnes mám odhádzané! | Hádzanárske tričko

Originálne tričko pre hádzanárov | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 144/XL 144/L Zvoľte variant
Značka: Kollball
€9,90
Kategória: Vodereaktívne
na dnes mám odhádzané vodereaktívne tričko pre hádzanárov
Výpredaj

Je len jeden šport, ktorého slovenský názov vznikol zo slovesa hádzať. Ideálna slovenská verzia vodereaktívneho trička pre všetkých hádzanárov a hádzanárky, ktorí sa tešia na koniec tréningu, kedy budú môcť všetkým spoluhráčom a spoluhráčkam ukázať, že pre dnešný deň už majú odhádzané.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Späť do obchodu