Na dnes mám odsmečované! | Volejbalové tričko

Top tričko na volejbal | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 57/XL3 57/XXL3 57/M3 57/L3 Zvoľte variant
Značka: Kollball
€11,90
Kategória: Vodereaktívne
kostelanská tričko na volejbal
Výpredaj

Spracovanie, nahrávka, výskok, smeč a opäť dookola. Poriadni volejbalisti toho za jeden tréning odsmečajú tak za kamión modrožltých lôpt. No a my máme tričko pre volejbalistov a volejbalistky, ktorí sa s tým na konci tréningu radi pochvália.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Ideálne športy: volejbal!

Späť do obchodu