Volleyball Workout Done | Volejbalové tričko

Top tričko na volejbal | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 78/XL 78/XXL 78/M 78/L 78/XS 78/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90
Volleyball Workout Done | Volejbalové tričko
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Síce bezkontaktný, ale poriadne dynamický kolektívny šport, ktorý si vyžaduje poriadnu dávku odrazovej sily. To je volejbal. A my máme jedno perfektné „spotené“ tričko pre všetkých volejbalistov a volejbalistky, ktorí úspešne dali ďalší volejbalový tréning.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: heather grey

Späť do obchodu