Comeback stronger | Motivačné tričko

Motivačné tričko pre zranených športovcov | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač  

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 63/XL 63/M 63/L Zvoľte variant
Značka: Kollball
€9,90
comeback stronger vodereaktívne tričko do posilky
Akcia Tip

 

Každý športovec, ktorý si prešiel zranením vie, že ide o fyzicky, ale aj psychicky náročné obdobie, ktoré si vyžaduje veľa vnútornej sily a motivácie. Tou môže byť aj naše tričko pre všetkých, ktorí sa chcú po zranení vrátiť ešte silnejší, ako boli pred ním. Ideálne tričko ako motivačný darček pre niekoho, kto si prechádza zranením a čaká ho náročná rehabilitácia.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: heather grey

IDEÁLNE ŠPORTY: žiaľ všetky, pri ktorých sa dá zraniť

Späť do obchodu