O e-shope

To najdôležitejšie na úvod

Vodereaktívne pri význame tohto e-shopu znamená, že technológia potlače trička to zariadila tak, že tričko najprv musí prísť do kontaktu s vodou, aby odhalilo svoj nápis. Voda v prípade športovcov znamená poriadne sa spotiť (ak nehrávate vodné polo). Zopár ľudí si už myslelo, že to je vopred „spotene“ natlačené obrázkovo a tričko bude stále rovnaké ako na fotkách, ale celé to asi najlepšie vysvetlí fotka vodereaktívneho trička pred a po tréningu.

 

Ako sme začali?

Na úplnom začiatku bol nápad spraviť merch pre kolektívne loptové športy. Nie, neboli sme tými, kto vymyslel tričko, ktoré ukáže nápis, až keď sa spotíte a táto technológia bola vymyslená už dávno predtým. S čistým svedomím však môžeme prehlásiť, že sme boli prví, ktorí sa snažili vodereaktívne tričká aplikovať na kolektívne športy ako napríklad basketbal, volejbal, hádzaná alebo florbal pod značkou Kollball. A keďže boli najpredávanejším artiklom, tak pribudli ďalšie motívy a ďalšie farby, až napokon vznikol tento e-shop, ktorý ponúka len vodereaktívne tričká.

Prečo by mal niekto potrebu ukázať, ako veľmi sa spotil?

Dôvody sú rôzne: niekto si potrebuje pripomenúť, prečo celá tá drina na konci tréningu dáva zmysel. Ďalší sa potrebuje namotivovať už pred tréningom a povedať si, že neodíde z haly alebo posilky, kým nebude žmýkať tričko. No a potom sú tu ľudia, ktorí chcú byť originálni a potešiť svojich spoluhráčov alebo tréningových partnerov pohľadom na unikátne a kreatívne tričko, ktoré nemá nikto iný. Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Ekologická kvalita

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

  

Späť do obchodu