O e-shope

To najdôležitejšie na úvod

Vodereaktívne pri význame tohto e-shopu znamená, že technológia potlače trička to zariadila tak, že tričko najprv musí prísť do kontaktu s vodou, aby odhalilo svoj nápis. Voda v prípade športovcov znamená poriadne sa spotiť (ak nehrávate vodné polo). Zopár ľudí si už myslelo, že to je vopred „spotene“ natlačené obrázkovo a tričko bude stále rovnaké ako na fotkách, ale celé to asi najlepšie vysvetlí fotka vodereaktívneho trička pred a po tréningu.

 

Ako sme začali?

Na úplnom začiatku bol nápad spraviť merch pre kolektívne loptové športy a začať sa malo od hádzanej, ktorá je našim natural habitat. Nie, neboli sme tými, kto vymyslel tričko, ktoré ukáže nápis, až keď sa spotíte a táto technológia bola vymyslená už dávno predtým. S čistým svedomím však môžeme prehlásiť, že sme boli prví, ktorí sa snažili vodereaktívne tričká aplikovať na kolektívne športy ako napríklad basketbal, volejbal alebo florbal pod značkou Kollball. A keďže boli najpredávanejším artiklom, tak pribudli ďalšie motívy a ďalšie farby, až napokon vznikol tento e-shop, ktorý ponúka len vodereaktívne tričká.

Prečo by mal niekto potrebu ukázať, ako veľmi sa spotil?

Dôvody sú rôzne: niekto si potrebuje pripomenúť, prečo celá tá drina na konci tréningu dáva zmysel. Ďalší sa potrebuje namotivovať už pred tréningom a povedať si, že neodíde z haly alebo posilky, kým nebude žmýkať tričko. No a potom sú tu ľudia, ktorí chcú byť originálni a potešiť svojich spoluhráčov alebo tréningových partnerov pohľadom na unikátne a kreatívne tričko, ktoré nemá nikto iný. Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

Ekologická kvalita

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie