Hard Work Always Pays Off | Motivačné tričko

Top tričko pre makačov | 2 rôzne farby - zelená s krátkym a šedá s dlhým rukávom | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 51/ZEL 51/XL 51/M 51/ZEL4 51/L 51/ZEL6 51/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90 €9,90 €9,90 €14,90 €9,90 €14,90 €9,90 od €9,90

Tvrdá práca sa vypláca. Vždy. Bez výhovoriek. Treba byť trpezlivý a každá makačka prinesie svoje ovocie. Veľmi univerzálne tričko, ktoré sa hodí na akúkoľvek aktivitu, ktorá vyžaduje poctivú tvrdú prácu a veľkú dávku trpezlivosti.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: zelená krátky rukáv, šedá dlhý rukáv

IDEÁLNE ŠPORTY: neobmedzené možnosti

Späť do obchodu