No Pain No Gain | Motivačné tričko

Top tričko do posilky a gymu, na fitness alebo crossfit | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 45/XL 45/XXL 45/L 45/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€12,90

Asi žiadny slogan sa do posilky nehodí viac ako No Pain No Gain – voľný slovenský preklad „Bez práce nie sú koláče“. Ibaže to neznie tak cool. Každý, kto chce v posilňovni dosiahnuť citeľné a viditeľné výsledky už asi prišiel na to, že bez bolesti, potu, sĺz a krvi to nepôjde. Ale to sa dá celkovo uplatniť asi na všetky životné oblasti. Niet divu, že No Pain No Gain v ikonickej šedej farbe je našim najpredávanejším tričkom.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: heather grey

IDEÁLNE ŠPORTY: posilka, fitness, box, bojové športy, vzpieranie, práca v korporáte

Späť do obchodu