Odmakané! Čas na pivo | Motivačné tričko

Top tričko pre mužov | Motivačný a originálny darček pre pánov | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 54/XL2 54/XXL2 54/L2 54/XS 54/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€14,90

Najobľúbenejšia slovenská verzia našich tričiek odkazujúca na najobľúbenejšiu slovenskú potréningovú činnosť. Pivo je regeneračná klasika po každom dobrom tréningu a zápase a po každom dobrom behu a cyklotúrke. Samozrejme, že je lepšie vychutnať si ho osprchovaný a prezlečený do čistého, ale ukázať celému svetu, že naňho máte chuť a nárok už počas tréningu je úplne oprávnené. Ideálny darček pre každého otca, dedka, brata, manžela alebo kamoša športovca.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: heather grey

IDEÁLNE ŠPORTY: toto tričko nemá limity a hodí sa aj na aktívne kosenie alebo rúbanie dreva

Vodereaktívne tričko s motívom "Odmakané - čas na pivo!" - perfektný darček pre všetkých aktívnych mužov, priateľov, manželov, otcov a bratov, ktorí milujú šport a zaslúžia si pivo po tréningu. Vynikajúca kvalita z organickej bavlny za skvelú cenú. Kúpte teraz a darujte vašim mužom originálny motivačný darček.

Späť do obchodu