Train Hard Play Harder | Motivačné tričko

Top tričko pre hráčov kolektívnych športov | Unisex veľkosť | Príjemná 100% organická bavlna | Vodereaktívna potlač 

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 48/XL 48/XXL 48/M 48/L 48/XS 48/S Zvoľte variant
Značka: Kollball
€12,90

Všetci sa chceme zlepšovať v tom čo robíme a byť lepší na bojisku vďaka tomu, že si to odmakáme na cvičisku. Toto tričko je pre všetkých hráčov a hráčky, ktorí tvrdo makajú, aby svoje najlepšie zručnosti a schopnosti predviedli na ihrisku. Naše prvé tričko v inej ako šedej farbe, pre všetkých ktorý preferujú štýlovú burgundy, na ktorej je „spotený“ nápis vidieť rovnako dobre.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.

POHLAVIE: unisex

FARBA: burgundy

IDEÁLNE ŠPORTY: všetky športy, ktoré sa hrajú, takže šerm a gymnastika majú smolu. Potešia sa však šachisti.

Späť do obchodu